Ухилення від сплати податків: відповідальні особи : директор, бухгалтер, власник підприємства. Сума ненадходження до бюджету більше 800.000 грн. Податки – визначені податковим кодексом.

Грубе порушення законодавства про працю: не оформлення на роботу, не виплата зарплати, інші порушення працівників, які є грубими.

Незаконне заволодіння матеріальними цінностями: укладання угод направлених на незаконне отримання доходу. Спосіб будь-який. Звинувачення стандартні. 

Шахрайство: обман споживача, контрагента, кредитора, боржника пов'язаний з отриманням вигоди.

Фіктивне підприємництво: створення підприємницьких структур для мінімізації оподаткування, ухилення від сплати податків, для приховування активів без фактичної діяльності.

Зловживання службовим становищем: видання наказів, розпоряджень чи рішень, які надали незаконні переваги, встановили чи припинили дію, з умовою завдання шкоди у великому розмірі (понад 200.000 грн)

Перевищення повноважень: видання наказів, розпоряджень чи рішень, з перевищенням повноважень які вплинули на інших осіб та заподіяли при цьому шкоди.

Отримання незаконної вигоди (хабар): надання комусь чи отримання від когось неправомірної вигоди (хабаря), в тому числі через посередників

Підроблення документів: внесення неправдивих відомостей у документи з метою надати ії третім особам для отримання вигоди.

Фінансування тероризму: укладення угод з особами які замішанні у тероризмі (зона АТО), в тому числі із особами, які фінансуються країною агресором.